SMBJ54AHR5
| سازندگان: | Taiwan Semiconductor |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Accessories |
| برگه داده ها: | SMBJ54AHR5 |
| توضیحات: | TVS Diodes / ESD Suppressors 600W,54V,5%,UNIDIR, TVS |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| Rohs | Details |
| سری | SMBJxx |
| قطب | Unidirectional |
| بسته بندی | Reel |
| زیرشاخه | TVS Diodes / ESD Suppression Diodes |
| نوع محصول | TVS Diodes |
| صلاحیت | AEC-Q101 |
| بسته بندی/مورد | DO-214AA-2 (SMB) |
| ولتاژ کاری | 54 V |
| ولتاژ بستن | 82.4 V |
| دسته بندی محصولات | TVS Diodes / ESD Suppressors |
| ولتاژ تفکیک | 60 V |
| سبک ختم | SMD/SMT |
| تعداد کانال | 1 Channel |
| Vf-ولتاژ رو به جلو | 3.5 V |
| مقدار کارخانه بسته | 850 |
| Pd-قدرت استهلاک | 3 W |
| جریان پالس با پیک ipp | 7.6 A |