MURF1620CTHC0
| سازندگان: | Taiwan Semiconductor |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Accessories |
| برگه داده ها: | MURF1620CTHC0 |
| توضیحات: | Rectifiers 16A, 200V, 25NS, GP, SWITCHMODE POWER RECTIFIER |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| Rohs | Details |
| نوع | Fast Recovery Rectifiers |
| برند | Taiwan Semiconductor |
| محصول | Rectifiers |
| بسته بندی | Reel |
| زیرشاخه | Diodes & Rectifiers |
| وزن واحد | 0.059966 oz |
| تولید کننده | Taiwan Semiconductor |
| نوع محصول | Rectifiers |
| پیکربندی | Dual Common Cathode |
| صلاحیت | AEC-Q101 |
| زمان بهبودی | 25 ns |
| سبک نصب | Through Hole |
| بسته بندی/مورد | ITO-220AB-3 |
| دسته بندی محصولات | Rectifiers |
| جریان حداکثر موج | 100 A |
| اگر--جریان رو به جلو | 16 A |
| Ir-جریان معکوس | 5 uA |
| Vf-ولتاژ رو به جلو | 0.975 V |
| Vr-ولتاژ معکوس | 200 V |
| مقدار کارخانه بسته | 2000 |
| حداکثر دمای عملیاتی | + 175 C |
| حداقل دمای عملیاتی | - 55 C |
در انبار 81 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.43 | $0.42 | $0.41 |
حداقل: 1