HT16GHA0G
| سازندگان: | Taiwan Semiconductor |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Accessories |
| برگه داده ها: | HT16GHA0G |
| توضیحات: | Rectifiers 75ns 1A 600V Hi Eff Recov Rectifier |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| Rohs | Details |
| نوع | Standard Recovery Rectifiers |
| برند | Taiwan Semiconductor |
| سری | HT16GH |
| محصول | Rectifiers |
| زیرشاخه | Diodes & Rectifiers |
| تولید کننده | Taiwan Semiconductor |
| نوع محصول | Rectifiers |
| پیکربندی | Single |
| صلاحیت | AEC-Q101 |
| زمان بهبودی | 75 ns |
| سبک نصب | Through Hole |
| بسته بندی/مورد | TS-1-2 |
| دسته بندی محصولات | Rectifiers |
| جریان حداکثر موج | 30 A |
| اگر--جریان رو به جلو | 1 A |
| Ir-جریان معکوس | 5 uA |
| Vf-ولتاژ رو به جلو | 1.7 V |
| Vr-ولتاژ معکوس | 600 V |
| حداکثر دمای عملیاتی | + 150 C |
| حداقل دمای عملیاتی | - 55 C |
در انبار 80 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.38 | $0.37 | $0.36 |
حداقل: 1