L083S101LF
| سازندگان: | TT Electronics / IRC |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Resistor Networks, Arrays |
| برگه داده ها: | L083S101LF |
| توضیحات: | RES ARRAY 4 RES 100 OHM 8SIP |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| سری | L, BI |
| بسته بندی | Bulk |
| تحمل | ±2% |
| قسمت وضعیت | Discontinued at Digi-Key |
| برنامه | - |
| نوع مدار | Isolated |
| نوع نصب | Through Hole |
| تعداد پین | 8 |
| بسته بندی/مورد | 8-SIP |
| اندازه/ابعاد | 0.800" L x 0.098" W (20.32mm x 2.50mm) |
| قدرت در هر عنصر | 200mW |
| مقاومت (اهم) | 100 |
| تعداد مقاومت ها | 4 |
| مقاومت نسبت-رانش | ±50ppm/°C |
| ارتفاع نشسته (حداکثر) | 0.200" (5.08mm) |
| دمای عملیاتی | -55°C ~ 125°C |
| نسبت مقاومت تطبیقی | - |
| ضریب دما | ±100ppm/°C |