SFN08B4701CBQLF7
| سازندگان: | TT Electronics/BI |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Resistor Networks, Arrays |
| توضیحات: | RES ARRAY 7 RES 4.7K OHM 8DFN |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| سری | SFN08B |
| بسته بندی | Digi-Reel® |
| تحمل | ±0.25% |
| قسمت وضعیت | Obsolete |
| برنامه | - |
| نوع مدار | Bussed |
| نوع نصب | Surface Mount |
| تعداد پین | 8 |
| بسته بندی/مورد | 8-DFN Exposed Pad |
| اندازه/ابعاد | 0.157" L x 0.157" W (4.00mm x 4.00mm) |
| قدرت در هر عنصر | 100mW |
| مقاومت (اهم) | 4.7k |
| تعداد مقاومت ها | 7 |
| مقاومت نسبت-رانش | ±5ppm/°C |
| ارتفاع نشسته (حداکثر) | - |
| دمای عملیاتی | -55°C ~ 125°C |
| نسبت مقاومت تطبیقی | ±0.05% |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | 8-SON |
| ضریب دما | ±25ppm/°C |