90PR20KLF
| سازندگان: | TT Electronics/BI |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Trimmer Potentiometers |
| برگه داده ها: | 90PR20KLF |
| توضیحات: | TRIMMER 20KOHM 0.75W PC PIN SIDE |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| سری | 90 |
| تحمل | ±10% |
| مقاومت | 20 kOhms |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع نصب | Through Hole |
| قدرت (وات) | 0.75W, 3/4W |
| نوع تنظیم | Side Adjustment |
| تعداد نوبت | 20 |
| اندازه/ابعاد | Rectangular - 0.810" x 0.190" Face x 0.250" H (20.57mm x 4.83mm x 6.35mm) |
| سبک ختم | PC Pins |
| مواد مقاومتی | Cermet |
| ضریب دما | ±100ppm/°C |