SO175-5-00
| سازندگان: | TE Connectivity Raychem Cable Protection |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Solder Sleeve |
| برگه داده ها: | SO175-5-00 |
| توضیحات: | SOLDER SLEEVE .275" DIA IMM RES |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | TE Connectivity Raychem Cable Protection |
| دسته بندی محصولات | Solder Sleeve |
| نوع | Wire to Wire |
| رنگ | Transparent - Blue |
| طول | 0.750" (19.05mm) |
| سری | SolderSleeve SO175 |
| قطر | 0.275" (6.99mm), 0.300" (7.62mm) |
| ویژگی | Immersion Resistant |
| قسمت وضعیت | Active |
در انبار 89 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $3.60 | $3.53 | $3.46 |
حداقل: 1