PVF200375WE2.5
| سازندگان: | TE Connectivity Raychem Cable Protection |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Labels, Labeling |
| توضیحات: | LABEL DIE-CUT 2" X 3.75" WHT |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| رنگ | White |
| سری | PVF |
| مواد | Polyvinyl Fluoride |
| بسته بندی | 2500 per Pkg |
| اندازه برچسب | 2.00" x 3.75" (50.8mm x 95.3mm) |
| نوع برچسب | Die-Cut |
| قسمت وضعیت | Active |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 105°C |