TA3MSH
| سازندگان: | Switchcraft Inc. |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Circular Connectors |
| برگه داده ها: | TA3MSH |
| توضیحات: | CONN RCPT MALE MINI XLR 3P SLDR |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Switchcraft Inc. |
| دسته بندی محصولات | Circular Connectors |
| رنگ | Silver |
| سری | Tini Q-G® TA |
| ویژگی | Backshell, Cable Clamp, Ground |
| بسته بندی | Bulk |
| محافظ | Shielded |
| جهت | Keyed |
| قسمت وضعیت | Active |
| ختم | Solder Cup |
| برنامه | Audio, Medical |
| پایان پوسته | Nickel |
| کابل های باز | 0.290" (7.37mm) |
| نوع نصب | Free Hanging (In-Line) |
| نوع اتصال | Receptacle, Male Pins |
| نوع چفت و بست | Latch Lock |
| مواد پوسته | Copper Alloy |
| رتبه ولتاژ | 125VAC |
| درج مواد | Thermoplastic |
| اندازه پوسته ، میل | - |
| تماس با مواد | Copper Alloy |
| قابلیت نصب | - |
| حفاظت در برابر نفوذ | - |
| تعداد پوزیشن ها | 3 |
| اندازه پوسته--درج | Mini XLR |
| امتیاز فعلی (آمپر) | 5A |
| دمای عملیاتی | -55°C ~ 85°C |
| تماس با پایان-جفتگیری | Silver |
| مواد backshell ، آبکاری | Copper Alloy, Nickel |
| امتیاز اشتعال پذیری مواد | UL94 V-0 |
| تماس با ضخامت پایان-جفتگیری | - |
در انبار 444 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $8.94 | $8.76 | $8.59 |
حداقل: 1