T2160
| سازندگان: | Switchcraft Inc. |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Nuts |
| برگه داده ها: | T2160 |
| توضیحات: | KNURLED NUT 13/32" COPPER ALLOY |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Switchcraft Inc. |
| دسته بندی محصولات | Nuts |
| نوع | Knurled |
| عرض | 0.406" (10.31mm) 13/32" |
| سری | - |
| آبکاری | Nickel |
| مواد | Copper Alloy |
| بسته بندی | - |
| ضخامت | 0.062" (1.57mm) 1/16" |
| قسمت وضعیت | Active |
| اندازه موضوع | 5/16"-32 |
در انبار 10343 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.48 | $0.47 | $0.46 |
حداقل: 1