S1564
| سازندگان: | Switchcraft Inc. |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Washers - Bushing, Shoulder |
| برگه داده ها: | S1564 |
| توضیحات: | WASHER SHOULDER 1/4 FIBRE |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Switchcraft Inc. |
| دسته بندی محصولات | Washers - Bushing, Shoulder |
| سری | - |
| مواد | Fibre |
| قسمت وضعیت | Active |
| قطر داخلی | 0.250" (6.35mm) 1/4" |
| قطر خارج | 0.438" (11.13mm) 7/16" |
| شانه قطر | 0.313" (7.95mm) 5/16" |
| طول-زیر سر | 0.025" (0.64mm) |
| ضخامت کلی | 0.031" (0.79mm) 1/32" |
| موضوع/پیچ/اندازه سوراخ | 1/4" |
در انبار 821 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.73 | $0.72 | $0.70 |
حداقل: 1