S10221
| سازندگان: | Switchcraft Inc. |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Washers |
| برگه داده ها: | S10221 |
| توضیحات: | WASHER FLAT 3/8 STEEL |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Switchcraft Inc. |
| دسته بندی محصولات | Washers |
| نوع | Flat |
| سری | - |
| آبکاری | Nickel |
| مواد | Steel |
| ضخامت | 0.020" (0.51mm) |
| قسمت وضعیت | Active |
| قطر داخلی | 0.375" (9.53mm) 3/8" |
| قطر خارج | 0.625" (15.88mm) 5/8" |
| موضوع/پیچ/اندازه سوراخ | 3/8" |
در انبار 987 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.35 | $0.34 | $0.34 |
حداقل: 1