MT48K1FNX
| سازندگان: | Switchcraft Inc. |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Patchbay, Jack Panels |
| برگه داده ها: | MT48K1FNX |
| توضیحات: | CONN PATCHKIT 48JACKS 1.75" |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Switchcraft Inc. |
| دسته بندی محصولات | Patchbay, Jack Panels |
| نوع | Telephone Jack Panel |
| سری | MT48/52K |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع اتصال | 1/4" Phone Jack |
| تعداد ردیفها | 2 |
| سبک ختم | Solder |
| تعداد پوزیشن ها | 48 |
در انبار 84 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $688.30 | $674.53 | $661.04 |
حداقل: 1