MS112BPCX
| سازندگان: | Switchcraft Inc. |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Barrel - Audio Connectors |
| برگه داده ها: | MS112BPCX |
| توضیحات: | CONN JACK STEREO 6.35MM PNL MNT |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Switchcraft Inc. |
| دسته بندی محصولات | Barrel - Audio Connectors |
| جنسیت | Female |
| سری | Hi-D JAX® MS-11* |
| ویژگی | Mounting Hardware, Thread Lock |
| شامل | 3 pcs - 1 Connector, 1 Nut, 1 Washer |
| بسته بندی | Bulk |
| محافظ | Unshielded |
| رنگ بدن | Silver, Black |
| قسمت وضعیت | Active |
| ختم | Solder |
| اندازه موضوع | 3/8"-32 |
| خطوط سیگنال | Stereo (3 Conductor, TRS) |
| جنس بدنه | Brass |
| کابل های باز | - |
| نوع نصب | Panel Mount, Through Hole |
| نوع اتصال | Phone Jack |
| قطر واقعی | 0.210" (5.33mm) |
| اندازه سوراخ پنل | 0.375" (9.52mm) |
| ولتاژ-دارای | - |
| تماس با مواد | Brass |
| رنگ عایقی | - |
| سوئیچ داخلی (ها) | Does Not Contain Switch |
| مواد دی الکتریک | Polyester, Glass Filled |
| طول/عمق جفت گیری | - |
| دمای عملیاتی | - |
| تماس با مواد-آبکاری | Tin |
| تعداد پوزیشن ها/تماس ها | 3 Conductors, 3 Contacts |
| قطر جفتگیری صنعت به رسمیت شناخته شده | 5.23mm (0.206") |
در انبار 33 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $6.70 | $6.57 | $6.43 |
حداقل: 1