982A01RX
| سازندگان: | Switchcraft Inc. |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Pushbutton Switches |
| برگه داده ها: | 982A01RX |
| توضیحات: | SWITCH PUSH SPST-NO 0.25A 28V |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Switchcraft Inc. |
| دسته بندی محصولات | Pushbutton Switches |
| نوع | Standard |
| سری | 98000R |
| مدار | SPST-NO |
| ویژگی | - |
| بسته بندی | Bulk |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع محرک | Plunger for Cap |
| نوع نصب | Through Hole |
| زندگی برق | - |
| زندگی مکانیکی | - |
| تابع سوئیچ | Off-Mom |
| سبک ختم | PC Pin |
| حفاظت در برابر نفوذ | - |
| ولتاژ امتیاز-AC | 125V |
| ولتاژ امتیاز-DC | 28V |
| رنگ عملگر/کلاه | - |
| امتیاز فعلی (آمپر) | 125mA (AC), 250mA (DC) |
| دمای عملیاتی | - |
| ابعاد قطع جریان پنل | - |
| نوع روشنایی ، رنگ | - |
| ولتاژ روشنایی (اسمی) | - |
در انبار 63 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $3.89 | $3.81 | $3.74 |
حداقل: 1