PRG3216P-7320-D-T5
| سازندگان: | Susumu |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Chip Resistor - Surface Mount |
| برگه داده ها: | PRG3216P-7320-D-T5 |
| توضیحات: | RES SMD 732 OHM 1W 1206 WIDE |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Susumu |
| دسته بندی محصولات | Chip Resistor - Surface Mount |
| سری | PRG |
| ویژگی | - |
| بسته بندی | Tape & Reel (TR) |
| تحمل | ±0.5% |
| مقاومت | 732 Ohms |
| ترکیب | Thin Film |
| قسمت وضعیت | Active |
| نرخ شکست | - |
| قدرت (وات) | 1W |
| بسته بندی/مورد | Wide 1206 (3216 Metric), 0612 |
| اندازه/ابعاد | 0.063" L x 0.126" W (1.60mm x 3.20mm) |
| ارتفاع نشسته (حداکثر) | 0.022" (0.55mm) |
| دمای عملیاتی | -55°C ~ 155°C |
| تعداد خاتمه ها | 2 |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | 1206 |
| ضریب دما | ±25ppm/°C |
در انبار 59 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.14 | $0.14 | $0.13 |
حداقل: 1