GL1L5LS040S-C
| سازندگان: | Susumu |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Delay Lines |
| برگه داده ها: | GL1L5LS040S-C |
| توضیحات: | IND DELAY LINE 400PS 1 OHM SMD |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Susumu |
| دسته بندی محصولات | Delay Lines |
| سری | GL1L |
| فعلی | 100mA |
| امپدانس | 50 Ohms |
| بسته بندی | Bulk |
| تحمل | ±0.050nS |
| زمان تاخیر | 400ps |
| قسمت وضعیت | Obsolete |
| نوع نصب | Surface Mount |
| بسته بندی/مورد | 16-SOIC (0.220", 5.59mm Width) |
| مقاومت دی سی (DCR) | 1Ohm Max |
| دمای عملیاتی | -25°C ~ 85°C |
در انبار 58 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.00 | $0.00 | $0.00 |
حداقل: 1