PF92251V1-000U-F99
| سازندگان: | Sunon Fans |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | DC Brushless Fans (BLDC) |
| برگه داده ها: | PF92251V1-000U-F99 |
| توضیحات: | FAN AXIAL 92X25MM 12VDC WIRE |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Sunon Fans |
| دسته بندی محصولات | DC Brushless Fans (BLDC) |
| دور | 4500 RPM |
| نویز | 46.0 dB(A) |
| عرض | 25.00mm |
| سری | MagLev® PF |
| وزن | 0.227 lb (102.97 g) |
| جریان هوا | 75.0 CFM (2.10m³/min) |
| نوع فن | Tubeaxial |
| ویژگی | Auto Restart, Locked Rotor Sensor |
| مصوبات | CE, CUR, TUV, UL |
| قسمت وضعیت | Active |
| ختم | 3 Wire Leads |
| نوع بلبرینگ | Vapo-Bearing™ |
| قدرت (وات) | 4.70W |
| محدوده ولتاژ | 6 ~ 13.8VDC |
| فشار استاتیک | 0.350 in H2O (87.2 Pa) |
| ولتاژ-دارای | 12VDC |
| طول عمر @ دما. | 70000 Hrs @ 40°C |
| مواد تیغه | Polybutylene Terephthalate (PBT) |
| مواد قاب | Polybutylene Terephthalate (PBT) |
| اندازه/ابعاد | Square - 92mm L x 92mm H |
| حفاظت در برابر نفوذ | - |
| امتیاز فعلی (آمپر) | 0.393A |
| دمای عملیاتی | 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C) |
در انبار 86 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $12.49 | $12.24 | $12.00 |
حداقل: 1