MB60101V1-000U-G99
| سازندگان: | Sunon Fans |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | DC Brushless Fans (BLDC) |
| برگه داده ها: | MB60101V1-000U-G99 |
| توضیحات: | FAN AXIAL |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Sunon Fans |
| دسته بندی محصولات | DC Brushless Fans (BLDC) |
| دور | 4000 RPM |
| نویز | 28.5 dB(A) |
| عرض | 10.00mm |
| سری | MagLev® MB |
| وزن | 0.064 lb (29.03 g) |
| جریان هوا | 16.0 CFM (0.448m³/min) |
| نوع فن | Tubeaxial |
| ویژگی | Auto Restart, Speed Sensor (Tach) |
| مصوبات | CE, CUR, TUV, UL |
| قسمت وضعیت | Obsolete |
| ختم | 3 Wire Leads |
| نوع بلبرینگ | Vapo-Bearing™ |
| قدرت (وات) | 1.44W |
| محدوده ولتاژ | 4.5 ~ 13.8VDC |
| فشار استاتیک | 0.120 in H2O (29.9 Pa) |
| ولتاژ-دارای | 12VDC |
| طول عمر @ دما. | 60000 Hrs @ 40°C |
| مواد تیغه | Polybutylene Terephthalate (PBT) |
| مواد قاب | Polybutylene Terephthalate (PBT) |
| اندازه/ابعاد | Square - 60mm L x 60mm H |
| حفاظت در برابر نفوذ | - |
| امتیاز فعلی (آمپر) | 0.120A |
| دمای عملیاتی | 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C) |
در انبار 63 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.00 | $0.00 | $0.00 |
حداقل: 1