GM0501PDV2-8.GN
| سازندگان: | Sunon Fans |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | DC Brushless Fans (BLDC) |
| برگه داده ها: | GM0501PDV2-8.GN |
| توضیحات: | FAN AXIAL 20X8MM VAPO 5VDC WIRE |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Sunon Fans |
| دسته بندی محصولات | DC Brushless Fans (BLDC) |
| دور | 12000 RPM |
| نویز | 21.0 dB(A) |
| عرض | 8.00mm |
| سری | MagLev® GM |
| وزن | 0.01 lb (4.54 g) |
| جریان هوا | 1.3 CFM (0.036m³/min) |
| نوع فن | Tubeaxial |
| ویژگی | - |
| مصوبات | CE, CUR, TUV, UL |
| قسمت وضعیت | Obsolete |
| ختم | 2 Wire Leads |
| نوع بلبرینگ | Vapo-Bearing™ |
| قدرت (وات) | 600mW |
| محدوده ولتاژ | 3 ~ 6VDC |
| فشار استاتیک | 0.150 in H2O (37.4 Pa) |
| ولتاژ-دارای | 5VDC |
| طول عمر @ دما. | - |
| مواد تیغه | Polybutylene Terephthalate (PBT) |
| مواد قاب | Polybutylene Terephthalate (PBT) |
| اندازه/ابعاد | Square - 20mm L x 20mm H |
| حفاظت در برابر نفوذ | - |
| امتیاز فعلی (آمپر) | 0.110A |
| دمای عملیاتی | 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C) |
در انبار 65 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.00 | $0.00 | $0.00 |
حداقل: 1