XZVS160S-A
| سازندگان: | SunLED |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Infrared, UV, Visible Emitters |
| برگه داده ها: | XZVS160S-A |
| توضیحات: | 3.45X3.45MM 365NM UV HP SMD LED |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | SunLED |
| دسته بندی محصولات | Infrared, UV, Visible Emitters |
| نوع | Ultraviolet (UV) |
| سری | - |
| بسته بندی | Digi-Reel® |
| طول موج | 365nm (360nm ~ 370nm) |
| جهت | Top View |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع نصب | Surface Mount |
| زاویه دید | 120° |
| بسته بندی/مورد | 1414 (3535 Metric) |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 100°C |
| ولتاژ-به جلو (Vf) (تایپ) | 3.4V |
| جریان مستقیم دی سی (If) (حداکثر) | 500mA |
| شدت تابشی (به عنوان مثال) دقیقه @ اگر | - |
در انبار 18 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.00 | $0.00 | $0.00 |
حداقل: 1