XZURUY56W
| سازندگان: | SunLED |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | LED Indication - Discrete |
| برگه داده ها: | XZURUY56W |
| توضیحات: | LED RED/YELLOW CLEAR 4SMD R/A |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | SunLED |
| دسته بندی محصولات | LED Indication - Discrete |
| رنگ | Red, Yellow |
| سری | - |
| ویژگی | - |
| اندازه لنز | 2.00mm x 1.00mm |
| بسته بندی | Tape & Reel (TR) |
| رنگ لنز | Colorless |
| سبک لنز | Rectangle with Domed Top |
| قسمت وضعیت | Active |
| ارتفاع (حداکثر) | 1.00mm |
| پیکربندی | Common Anode |
| نوع نصب | Surface Mount, Right Angle |
| زاویه دید | 140° |
| جریان-تست | 20mA Red, 20mA Yellow |
| بسته بندی/مورد | 3-SMD, No Lead |
| اندازه/ابعاد | 3.00mm L x 2.00mm W |
| شفافیت لنز | Clear |
| طول موج-اوج | 627nm Red, 590nm Yellow |
| امتیاز millicandela | 7mcd Red, 7mcd Yellow |
| طول موج-غالب | 617nm Red, 588nm Yellow |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | 4-SMD |
| ولتاژ-به جلو (Vf) (تایپ) | 2V Red, 2.1V Yellow |
در انبار 75 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.11 | $0.11 | $0.11 |
حداقل: 1