XZFDGK20A-A
| سازندگان: | SunLED |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Display Modules - LED Character and Numeric |
| برگه داده ها: | XZFDGK20A-A |
| توضیحات: | DISPLAY 0.8" 1DIGIT GRN CA SMD |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | SunLED |
| دسته بندی محصولات | Display Modules - LED Character and Numeric |
| رنگ | Green |
| سری | - |
| بسته بندی | Tape & Reel (TR) |
| پین معمولی | Common Anode |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع نمایش | 7-Segment |
| جریان-تست | 10mA |
| بسته بندی/مورد | 10-SMD, No Lead |
| رقمی/اندازه آلفا | 0.80" (20.32mm) |
| اندازه/ابعاد | 0.945" H x 0.661" W x 0.148" D (24.00mm x 16.80mm x 3.75mm) |
| طول موج-اوج | 515nm |
| امتیاز millicandela | 40mcd |
| تعداد نویسه ها | 1 |
| استهلاک قدرت (حداکثر) | 102.5mW |
| ولتاژ-به جلو (Vf) (تایپ) | 3V |
در انبار 91 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.00 | $0.00 | $0.00 |
حداقل: 1