XSUYR18M
| سازندگان: | SunLED |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | LED Indication - Discrete |
| برگه داده ها: | XSUYR18M |
| توضیحات: | LED RED/YELLOW DIFF RECT T/H |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | SunLED |
| دسته بندی محصولات | LED Indication - Discrete |
| رنگ | Red, Yellow |
| سری | - |
| ویژگی | - |
| اندازه لنز | 5.00mm x 2.00mm |
| بسته بندی | Bulk |
| رنگ لنز | White |
| سبک لنز | Rectangle with Flat Top |
| قسمت وضعیت | Active |
| ارتفاع (حداکثر) | 7.00mm |
| پیکربندی | Common Cathode |
| نوع نصب | Through Hole |
| زاویه دید | 110° |
| جریان-تست | 20mA Red, 20mA Yellow |
| بسته بندی/مورد | Radial |
| اندازه/ابعاد | - |
| شفافیت لنز | Diffused |
| طول موج-اوج | 627nm Red, 590nm Yellow |
| امتیاز millicandela | 3.8mcd Red, 3.8mcd Yellow |
| طول موج-غالب | 617nm Red, 588nm Yellow |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | Bi-color Rectangular |
| ولتاژ-به جلو (Vf) (تایپ) | 2V Red, 2.1V Yellow |
در انبار 52 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.00 | $0.00 | $0.00 |
حداقل: 1