XNK1LUR147DSMD
| سازندگان: | SunLED |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | LEDs - Circuit Board Indicators, Arrays, Light Bars, Bar Graphs |
| برگه داده ها: | XNK1LUR147DSMD |
| توضیحات: | LED 3MM 1POS RED DIFF RA SMD |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | SunLED |
| دسته بندی محصولات | LEDs - Circuit Board Indicators, Arrays, Light Bars, Bar Graphs |
| رنگ | Red |
| سری | - |
| فعلی | 160mA |
| اندازه لنز | 8.89mm |
| نوع لنز | Diffused, Tinted |
| سبک لنز | Square with Flat Top |
| قسمت وضعیت | Active |
| پیکربندی | Single |
| نوع نصب | Surface Mount, Right Angle |
| زاویه دید | 40° |
| رتبه ولتاژ | 1.9V |
| طول موج-اوج | 627nm |
| امتیاز millicandela | 11mcd |
در انبار 66 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.33 | $0.32 | $0.32 |
حداقل: 1