XGUGX5D
| سازندگان: | SunLED |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | LEDs - Circuit Board Indicators, Arrays, Light Bars, Bar Graphs |
| برگه داده ها: | XGUGX5D |
| توضیحات: | BARGRAPH 5-SEGMENT GREEN |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | SunLED |
| دسته بندی محصولات | LEDs - Circuit Board Indicators, Arrays, Light Bars, Bar Graphs |
| رنگ | Green (x 5) |
| سری | - |
| فعلی | 25mA |
| اندازه لنز | 5.00mm Dia |
| نوع لنز | - |
| سبک لنز | Round with Domed Top |
| قسمت وضعیت | Active |
| پیکربندی | Bar - 5 Wide, DIP |
| نوع نصب | Through Hole |
| زاویه دید | - |
| رتبه ولتاژ | 2V |
| طول موج-اوج | 565nm |
| امتیاز millicandela | 3mcd |
در انبار 5074 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $1.78 | $1.74 | $1.71 |
حداقل: 1