XDMDK14C2
| سازندگان: | SunLED |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Display Modules - LED Character and Numeric |
| برگه داده ها: | XDMDK14C2 |
| توضیحات: | DISPLAY 14.22MM RED 2DIGIT CC |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | SunLED |
| دسته بندی محصولات | Display Modules - LED Character and Numeric |
| رنگ | Red |
| سری | - |
| بسته بندی | Tube |
| پین معمولی | Common Cathode |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع نمایش | 7-Segment |
| جریان-تست | 10mA |
| بسته بندی/مورد | 18-DIP (0.600", 15.24mm) |
| رقمی/اندازه آلفا | 0.56" (14.22mm) |
| اندازه/ابعاد | 0.750" H x 0.984" W x 0.315" D (19.05mm x 25.00mm x 8.00mm) |
| طول موج-اوج | 645nm |
| امتیاز millicandela | 24mcd |
| تعداد نویسه ها | 2 |
| استهلاک قدرت (حداکثر) | 75mW |
| ولتاژ-به جلو (Vf) (تایپ) | 1.85V |
در انبار 72 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $1.09 | $1.07 | $1.05 |
حداقل: 1