RCH654NP-470K
| سازندگان: | Sumida America Components Inc. |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Fixed Inductors |
| برگه داده ها: | RCH654NP-470K |
| توضیحات: | FIXED IND 47UH 620MA 340 MOHM TH |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Sumida America Components Inc. |
| دسته بندی محصولات | Fixed Inductors |
| نوع | Wirewound |
| سری | RCH-654 |
| رأی | - |
| Q @ ماژولهای عملیاتی | - |
| بسته بندی | Bulk |
| محافظ | Unshielded |
| تحمل | ±10% |
| اندوکتانس | 47µH |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع نصب | Through Hole |
| بسته بندی/مورد | Radial, Vertical Cylinder (Open) |
| مواد هسته ای | Ferrite |
| اندازه/ابعاد | 0.236" Dia (6.00mm) |
| مقاومت دی سی (DCR) | 340mOhm Max |
| اشباع جریان | - |
| امتیاز فعلی (آمپر) | 620mA |
| ارتفاع نشسته (حداکثر) | 0.197" (5.00mm) |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 85°C |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | - |
| بسامد-رزونانس خود | - |
| تست فرکانس اندوکتانس | 2.52MHz |
در انبار 610 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $1.23 | $1.21 | $1.18 |
حداقل: 1