CLQ4D10NP-390NC
| سازندگان: | Sumida America Components Inc. |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Fixed Inductors |
| برگه داده ها: | CLQ4D10NP-390NC |
| توضیحات: | FIXED IND 39UH 320MA 1.1 OHM SMD |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Sumida America Components Inc. |
| دسته بندی محصولات | Fixed Inductors |
| نوع | - |
| سری | CLQ4D10 |
| رأی | - |
| Q @ ماژولهای عملیاتی | - |
| بسته بندی | Tape & Reel (TR) |
| محافظ | Shielded |
| تحمل | ±30% |
| اندوکتانس | 39µH |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع نصب | Surface Mount |
| بسته بندی/مورد | 4-SMD |
| مواد هسته ای | - |
| اندازه/ابعاد | 0.213" L x 0.189" W (5.40mm x 4.80mm) |
| مقاومت دی سی (DCR) | 1.1Ohm Max |
| اشباع جریان | - |
| امتیاز فعلی (آمپر) | 320mA |
| ارتفاع نشسته (حداکثر) | 0.047" (1.20mm) |
| دمای عملیاتی | - |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | - |
| بسامد-رزونانس خود | - |
| تست فرکانس اندوکتانس | 100kHz |
در انبار 92 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.67 | $0.66 | $0.64 |
حداقل: 1