CDRH6D26NP-330NC
| سازندگان: | Sumida America Components Inc. |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Fixed Inductors |
| برگه داده ها: | CDRH6D26NP-330NC |
| توضیحات: | FIXED IND 33UH 800MA 203 MOHM |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Sumida America Components Inc. |
| دسته بندی محصولات | Fixed Inductors |
| نوع | - |
| سری | CDRH6D26 |
| رأی | - |
| Q @ ماژولهای عملیاتی | - |
| بسته بندی | Digi-Reel® |
| محافظ | Shielded |
| تحمل | ±30% |
| اندوکتانس | 33µH |
| قسمت وضعیت | Obsolete |
| نوع نصب | Surface Mount |
| بسته بندی/مورد | Nonstandard |
| مواد هسته ای | Ferrite |
| اندازه/ابعاد | 0.264" L x 0.264" W (6.70mm x 6.70mm) |
| مقاومت دی سی (DCR) | 203mOhm Max |
| اشباع جریان | - |
| امتیاز فعلی (آمپر) | 800mA |
| ارتفاع نشسته (حداکثر) | 0.110" (2.80mm) |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 100°C |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | - |
| بسامد-رزونانس خود | - |
| تست فرکانس اندوکتانس | 10kHz |
در انبار 61 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.00 | $0.00 | $0.00 |
حداقل: 1