HSC44DREI-S13
| سازندگان: | Sullins Connector Solutions |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Card Edge Connectors - Edgeboard Connectors |
| برگه داده ها: | HSC44DREI-S13 |
| توضیحات: | CONN EDGE DUAL FMALE 88POS 0.100 |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Sullins Connector Solutions |
| دسته بندی محصولات | Card Edge Connectors - Edgeboard Connectors |
| رنگ | Blue |
| زمین | 0.100" (2.54mm) |
| جنسیت | Female |
| سری | - |
| ویژگی | Card Extender |
| دفعات بازدید: | Dual |
| نوع کارت | Non Specified - Dual Edge |
| بسته بندی | Tube |
| قسمت وضعیت | Active |
| ختم | Solder Eyelet(s) |
| نوع تماس | Full Bellows |
| نوع نصب | Board Edge, Straddle Mount |
| ضخامت کارت | 0.062" (1.57mm) |
| پایان تماس | Gold |
| ویژگی فلنج | Top Mount Opening, Threaded Insert, 4-40 |
| تعداد ردیفها | 2 |
| تماس با مواد | Beryllium Copper |
| تعداد پوزیشن ها | 88 |
| عایق مواد | Polybutylene Terephthalate (PBT) |
| دمای عملیاتی | -65°C ~ 125°C |
| ضخامت تماس با پایان | 10.0µin (0.25µm) |
| تعداد پوزیشن ها/خلیج/ردیف | 44 |
در انبار 67 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $21.86 | $21.42 | $20.99 |
حداقل: 1