GS120203
| سازندگان: | Storm Interface |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Keypad Switches |
| برگه داده ها: | GS120203 |
| توضیحات: | SWITCH KEYPAD 12 KEY 0.05A 24V |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Storm Interface |
| دسته بندی محصولات | Keypad Switches |
| افسانه | Customizable (Sold Separate) |
| سری | GFX |
| ویژگی | - |
| نوع کلید | Transparent Key Cap |
| مصوبات | CE |
| رنگ کلید | Transparent |
| نوع افسانه | Interchangeable |
| نوع خروجی | Matrix |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع سوئیچ | Conductive Rubber |
| نور | Non-Illuminated |
| رنگ افسانه | - |
| نوع نصب | Panel Mount, Front or Rear |
| تعداد کلیدها | 12 |
| زندگی عملیاتی | 2,000,000 Cycles |
| سبک ختم | Pin Header |
| حفاظت در برابر نفوذ | IP54 - Dust Protected, Water Resistant |
| دمای عملیاتی | -20°C ~ 60°C |
| ماتریس (ستون ردیف x) | 3 x 4 |
| ابعاد قطع جریان پنل | Rectangular - 83.00mm x 64.00mm |
| امتیاز تماس @ ولتاژ | 0.05A @ 24VDC |
| ولتاژ روشنایی (اسمی) | - |
در انبار 7 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $41.88 | $41.04 | $40.22 |
حداقل: 1