3KLW160103
| سازندگان: | Storm Interface |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Keypad Switches |
| برگه داده ها: | 3KLW160103 |
| توضیحات: | SWITCH KEYPAD 16 KEY 0.05A 24V |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Storm Interface |
| دسته بندی محصولات | Keypad Switches |
| افسانه | Calculator Format, A ~ C |
| سری | 3000 |
| ویژگی | - |
| نوع کلید | Polymer |
| مصوبات | CE |
| رنگ کلید | Translucent |
| نوع افسانه | Fixed |
| نوع خروجی | Matrix |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع سوئیچ | Conductive Rubber |
| نور | Illuminated - White |
| رنگ افسانه | Gray |
| نوع نصب | Panel Mount, Front or Rear |
| تعداد کلیدها | 16 |
| زندگی عملیاتی | 2,000,000 Cycles |
| سبک ختم | Pin Header |
| حفاظت در برابر نفوذ | IP54 - Dust Protected, Water Resistant |
| دمای عملیاتی | -10°C ~ 85°C |
| ماتریس (ستون ردیف x) | 4 x 4 |
| ابعاد قطع جریان پنل | Square - 83.00mm² |
| امتیاز تماس @ ولتاژ | 0.05A @ 24VDC |
| ولتاژ روشنایی (اسمی) | 3.5 VDC |
در انبار 18 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $56.45 | $55.32 | $54.21 |
حداقل: 1