STE-1178448ZS70
| سازندگان: | Steute |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Cable Pull Switches |
| برگه داده ها: | STE-1178448ZS70 |
| توضیحات: | STEUTE PULL-WIRE SWITCH |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Steute |
| دسته بندی محصولات | Cable Pull Switches |
| سری | ZS70 |
| وزن | - |
| مدار | DPST-NO/NC |
| ویژگی | - |
| قسمت وضعیت | Active |
| نیروی عملیاتی | - |
| تابع سوئیچ | On-Mom, Off-Mom |
| حفاظت در برابر نفوذ | IP67 - Dust Tight, Waterproof |
| ولتاژ امتیاز-AC | 400V |
| ولتاژ امتیاز-DC | - |
| حداکثر طول کابل | 10m |
| امتیاز فعلی (آمپر) | 6A (AC) |
| دمای عملیاتی | -25°C ~ 70°C |
در انبار 5 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $132.69 | $130.04 | $127.44 |
حداقل: 1