MK16-C-1
| سازندگان: | Standex-Meder Electronics |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Magnetic, Reed Switches |
| برگه داده ها: | MK16-C-1 |
| توضیحات: | SWITCH REED SPST-NO 400MA 200V |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Standex-Meder Electronics |
| دسته بندی محصولات | Magnetic, Reed Switches |
| نوع | Molded Body |
| سری | MK16 |
| مدار | SPST-NO |
| بسته بندی | Tape & Reel (TR) |
| خازن | 0.2pF |
| قسمت وضعیت | Active |
| اندازه بدن | 0.457" L x 0.091" W x 0.091" H (11.60mm x 2.30mm x 2.30mm) |
| زمان عمل | 0.6ms |
| زمان انتشار | 0.05ms |
| نوع نصب | Surface Mount |
| عمل محدوده | 15 ~ 20AT |
| قدرت دارای امتیاز | 10W |
| محدوده انتشار | - |
| جریان-حمل | 500mA (AC/DC) |
| طول--به طور کلی | 0.614" (15.60mm) |
| سبک ختم | Axial, Flat |
| ارتفاع بالای صفحه | - |
| تعویض جریان | 400mA (AC/DC) |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 130°C |
| ولتاژ-سوئیچینگ AC | 200V |
| ولتاژ سوئیچینگ دی سی | 200V |
در انبار 80 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.88 | $0.86 | $0.85 |
حداقل: 1