MK06-5-B
| سازندگان: | Standex-Meder Electronics |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Magnetic, Reed Switches |
| برگه داده ها: | MK06-5-B |
| توضیحات: | SWITCH REED SPST-NO 400MA 200V |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Standex-Meder Electronics |
| دسته بندی محصولات | Magnetic, Reed Switches |
| نوع | Molded Body |
| سری | MK06 |
| مدار | SPST-NO |
| بسته بندی | Bulk |
| خازن | 0.2pF |
| قسمت وضعیت | Active |
| اندازه بدن | 0.563" L x 0.110" W x 0.126" H (14.30mm x 2.80mm x 3.20mm) |
| زمان عمل | 0.6ms |
| زمان انتشار | 0.05ms |
| نوع نصب | Through Hole |
| عمل محدوده | 10 ~ 15AT |
| قدرت دارای امتیاز | 10W |
| محدوده انتشار | - |
| جریان-حمل | 500mA (AC/DC) |
| طول--به طور کلی | 0.563" (14.30mm) |
| سبک ختم | PC Pin |
| ارتفاع بالای صفحه | 0.126" (3.20mm) |
| تعویض جریان | 400mA (AC/DC) |
| دمای عملیاتی | -20°C ~ 85°C |
| ولتاژ-سوئیچینگ AC | 200V |
| ولتاژ سوئیچینگ دی سی | 200V |
در انبار 748 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $1.51 | $1.48 | $1.45 |
حداقل: 1