HE12-1A69-02
| سازندگان: | Standex-Meder Electronics |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Reed Relays |
| برگه داده ها: | HE12-1A69-02 |
| توضیحات: | RELAY REED SPST 3A 12V |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Standex-Meder Electronics |
| دسته بندی محصولات | Reed Relays |
| سری | HE |
| ویژگی | - |
| نوع سیم پیچ | Non Latching |
| بسته بندی | Bulk |
| قسمت وضعیت | Active |
| مهر و موم امتیاز | - |
| جریان کویل | 46.2mA |
| ولتاژ کویل | 12VDC |
| فرم تماس با ما | SPST-NO (1 Form A) |
| زمان عمل | 3ms |
| زمان انتشار | 1.5ms |
| نوع نصب | Through Hole |
| مقاومت کویل | 250 Ohms |
| تماس با مواد | - |
| ولتاژ سوئیچینگ | 10000VAC, 10000VDC - Max |
| سبک ختم | PC Pin |
| باید کار ولتاژ | 9 VDC |
| باید ولتاژ را آزاد کند | 1 VDC |
| دمای عملیاتی | -20°C ~ 70°C |
| رتبه تماس (فعلی) | 3A |
در انبار 401 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $49.78 | $48.78 | $47.81 |
حداقل: 1