RSF1JT9R10
| سازندگان: | Stackpole Electronics, Inc. |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Through Hole Resistors |
| برگه داده ها: | RSF1JT9R10 |
| توضیحات: | RES 9.1 OHM 1W 5% AXIAL |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| سری | RSF |
| ویژگی | Flame Retardant Coating, Safety |
| بسته بندی | Cut Tape (CT) |
| تحمل | ±5% |
| مقاومت | 9.1 Ohms |
| ترکیب | Metal Oxide Film |
| قسمت وضعیت | Active |
| نرخ شکست | - |
| قدرت (وات) | 1W |
| بسته بندی/مورد | Axial |
| اندازه/ابعاد | 0.177" Dia x 0.433" L (4.50mm x 11.00mm) |
| ارتفاع نشسته (حداکثر) | - |
| دمای عملیاتی | -55°C ~ 235°C |
| تعداد خاتمه ها | 2 |
| ضریب دما | ±200ppm/°C |