RNF18BTD1K21
| سازندگان: | Stackpole Electronics, Inc. |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Through Hole Resistors |
| توضیحات: | RES 1.21K OHM 1/8W .1% AXIAL |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| سری | RNF |
| ویژگی | Flame Retardant Coating, Safety |
| بسته بندی | Tape & Reel (TR) |
| تحمل | ±0.1% |
| مقاومت | 1.21 kOhms |
| ترکیب | Metal Film |
| قسمت وضعیت | Active |
| نرخ شکست | - |
| قدرت (وات) | 0.125W, 1/8W |
| بسته بندی/مورد | Axial |
| اندازه/ابعاد | 0.071" Dia x 0.130" L (1.80mm x 3.30mm) |
| ارتفاع نشسته (حداکثر) | - |
| دمای عملیاتی | -55°C ~ 155°C |
| تعداد خاتمه ها | 2 |
| ضریب دما | ±100ppm/°C |