RNF14DTE4R99
| توضیحات: | RES 4.99 OHM 1/4W 0.5% AXIAL |
| بسته بندی | Tape & Reel (TR) |
| تحمل | ±0.5% |
| مقاومت | 4.99 Ohms |
| نرخ شکست | - |
| قدرت (وات) | 0.25W, 1/4W |
| بسته بندی/مورد | Axial |
| اندازه/ابعاد | 0.093" Dia x 0.250" L (2.35mm x 6.35mm) |
| ارتفاع نشسته (حداکثر) | - |
| دمای عملیاتی | -55°C ~ 155°C |
| تعداد خاتمه ها | 2 |
| ضریب دما | ±25ppm/°C |