RNF14BTD5K36
| توضیحات: | RES 5.36K OHM 1/4W .1% AXIAL |
| بسته بندی | Tape & Reel (TR) |
| تحمل | ±0.1% |
| مقاومت | 5.36 kOhms |
| نرخ شکست | - |
| قدرت (وات) | 0.25W, 1/4W |
| بسته بندی/مورد | Axial |
| اندازه/ابعاد | 0.093" Dia x 0.250" L (2.35mm x 6.35mm) |
| ارتفاع نشسته (حداکثر) | - |
| دمای عملیاتی | -55°C ~ 155°C |
| تعداد خاتمه ها | 2 |
| ضریب دما | ±100ppm/°C |