RNCP1206FTD1K50
| سازندگان: | Stackpole Electronics, Inc. |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Chip Resistor - Surface Mount |
| برگه داده ها: | RNCP1206FTD1K50 |
| توضیحات: | RES 1.5K OHM 1% 1/2W 1206 |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Stackpole Electronics, Inc. |
| دسته بندی محصولات | Chip Resistor - Surface Mount |
| سری | RNCP |
| ویژگی | Anti-Sulfur, Moisture Resistant |
| بسته بندی | Digi-Reel® |
| تحمل | ±1% |
| مقاومت | 1.5 kOhms |
| ترکیب | Thin Film |
| قسمت وضعیت | Active |
| نرخ شکست | - |
| قدرت (وات) | 0.5W, 1/2W |
| بسته بندی/مورد | 1206 (3216 Metric) |
| اندازه/ابعاد | 0.122" L x 0.059" W (3.10mm x 1.50mm) |
| ارتفاع نشسته (حداکثر) | 0.024" (0.60mm) |
| دمای عملیاتی | -55°C ~ 155°C |
| تعداد خاتمه ها | 2 |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | 1206 |
| ضریب دما | ±100ppm/°C |
در انبار 253414 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.00 | $0.00 | $0.00 |
حداقل: 1