RMCF1206JT12R0
| سازندگان: | Stackpole Electronics, Inc. |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Chip Resistor - Surface Mount |
| توضیحات: | RES 12 OHM 5% 1/4W 1206 |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| سری | RMCF |
| ویژگی | Automotive AEC-Q200 |
| بسته بندی | Digi-Reel® |
| تحمل | ±5% |
| مقاومت | 12 Ohms |
| ترکیب | Thick Film |
| قسمت وضعیت | Active |
| نرخ شکست | - |
| قدرت (وات) | 0.25W, 1/4W |
| بسته بندی/مورد | 1206 (3216 Metric) |
| اندازه/ابعاد | 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) |
| ارتفاع نشسته (حداکثر) | 0.028" (0.70mm) |
| دمای عملیاتی | -55°C ~ 155°C |
| تعداد خاتمه ها | 2 |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | 1206 |
| ضریب دما | ±200ppm/°C |