LCB10FB10L0
| سازندگان: | Stackpole Electronics, Inc. |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Through Hole Resistors |
| برگه داده ها: | LCB10FB10L0 |
| توضیحات: | RES 0.01 OHM 10W 1% AXIAL |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Stackpole Electronics, Inc. |
| دسته بندی محصولات | Through Hole Resistors |
| سری | LCB |
| ویژگی | Current Sense, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety |
| بسته بندی | Bulk |
| تحمل | ±1% |
| مقاومت | 10 mOhms |
| ترکیب | Wirewound |
| قسمت وضعیت | Active |
| نرخ شکست | - |
| قدرت (وات) | 10W |
| بسته بندی/مورد | Axial |
| اندازه/ابعاد | 1.874" L x 0.374" W (47.60mm x 9.50mm) |
| ارتفاع نشسته (حداکثر) | - |
| دمای عملیاتی | -55°C ~ 275°C |
| تعداد خاتمه ها | 2 |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | Axial |
| ضریب دما | - |
در انبار 87 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $1.08 | $1.06 | $1.04 |
حداقل: 1