HVCB2512MDD100K
| سازندگان: | Stackpole Electronics, Inc. |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Chip Resistor - Surface Mount |
| برگه داده ها: | HVCB2512MDD100K |
| توضیحات: | RES 100K OHM 20% 2W 2512 |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Stackpole Electronics, Inc. |
| دسته بندی محصولات | Chip Resistor - Surface Mount |
| سری | HVC |
| ویژگی | High Voltage, Pulse Withstanding |
| بسته بندی | Digi-Reel® |
| تحمل | ±20% |
| مقاومت | 100 kOhms |
| ترکیب | Thick Film |
| قسمت وضعیت | Active |
| نرخ شکست | - |
| قدرت (وات) | 2W |
| بسته بندی/مورد | 2512 (6432 Metric) |
| اندازه/ابعاد | 0.250" L x 0.125" W (6.35mm x 3.18mm) |
| ارتفاع نشسته (حداکثر) | 0.030" (0.76mm) |
| دمای عملیاتی | -55°C ~ 150°C |
| تعداد خاتمه ها | 2 |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | 2512 |
| ضریب دما | ±100ppm/°C |
در انبار 173 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.00 | $0.00 | $0.00 |
حداقل: 1