CF14JT130R
| سازندگان: | Stackpole Electronics, Inc. |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Through Hole Resistors |
| برگه داده ها: | CF14JT130R |
| توضیحات: | RES 130 OHM 1/4W 5% AXIAL |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| سری | CF |
| ویژگی | Flame Retardant Coating, Safety |
| بسته بندی | Cut Tape (CT) |
| تحمل | ±5% |
| مقاومت | 130 Ohms |
| ترکیب | Carbon Film |
| قسمت وضعیت | Active |
| نرخ شکست | - |
| قدرت (وات) | 0.25W, 1/4W |
| بسته بندی/مورد | Axial |
| اندازه/ابعاد | 0.091" Dia x 0.236" L (2.30mm x 6.00mm) |
| ارتفاع نشسته (حداکثر) | - |
| دمای عملیاتی | -55°C ~ 155°C |