CF12JA820R
| سازندگان: | Stackpole Electronics, Inc. |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Through Hole Resistors |
| برگه داده ها: | CF12JA820R |
| توضیحات: | RES 820 OHM 1/2W 5% AXIAL |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| سری | CF |
| ویژگی | Flame Retardant Coating, Safety |
| بسته بندی | Tape & Box (TB) |
| تحمل | ±5% |
| مقاومت | 820 Ohms |
| ترکیب | Carbon Film |
| قسمت وضعیت | Active |
| نرخ شکست | - |
| قدرت (وات) | 0.5W, 1/2W |
| بسته بندی/مورد | Axial |
| اندازه/ابعاد | 0.106" Dia x 0.335" L (2.70mm x 8.50mm) |
| ارتفاع نشسته (حداکثر) | - |
| دمای عملیاتی | -55°C ~ 155°C |