BR5JB10L0
| سازندگان: | Stackpole Electronics, Inc. |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Through Hole Resistors |
| برگه داده ها: | BR5JB10L0 |
| توضیحات: | RES 0.01 OHM 5W 5% RADIAL |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Stackpole Electronics, Inc. |
| دسته بندی محصولات | Through Hole Resistors |
| سری | BR |
| ویژگی | Current Sense, Flame Proof, Non-Inductive, Pulse Withstanding, Safety |
| بسته بندی | Bulk |
| تحمل | ±5% |
| مقاومت | 10 mOhms |
| ترکیب | Metal Foil |
| قسمت وضعیت | Active |
| نرخ شکست | - |
| قدرت (وات) | 5W |
| بسته بندی/مورد | Radial |
| اندازه/ابعاد | 0.800" L x 0.065" W (20.32mm x 1.65mm) |
| ارتفاع نشسته (حداکثر) | 1.000" (25.40mm) |
| دمای عملیاتی | -65°C ~ 350°C |
| تعداد خاتمه ها | 2 |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | - |
| ضریب دما | ±20ppm/°C |
در انبار 95 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.30 | $0.29 | $0.29 |
حداقل: 1