SGC3S100
| سازندگان: | Sprague Goodman |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Trimmers, Variable Capacitors |
| برگه داده ها: | SGC3S100 |
| توضیحات: | CAP TRIMMER 3-10PF 500V SMD |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Sprague Goodman |
| دسته بندی محصولات | Trimmers, Variable Capacitors |
| سری | SGC3 |
| ویژگی | Low Profile |
| Q @ ماژولهای عملیاتی | 500 @ 1MHz |
| بسته بندی | Digi-Reel® |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع نصب | Surface Mount |
| نوع تنظیم | Top |
| ولتاژ-دارای | 500V |
| اندازه/ابعاد | 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) |
| محدوده خازن | 3 ~ 10pF |
| مواد دی الکتریک | Ceramic |
| ارتفاع نشسته (حداکثر) | 0.059" (1.50mm) |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 85°C |
در انبار 558 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.00 | $0.00 | $0.00 |
حداقل: 1