GHN38000
| سازندگان: | Sprague Goodman |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Trimmers, Variable Capacitors |
| برگه داده ها: | GHN38000 |
| توضیحات: | CAP TRIMMER 0.8-38PF 750V TH |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Sprague Goodman |
| دسته بندی محصولات | Trimmers, Variable Capacitors |
| سری | PISTONCAP® |
| ویژگی | General Purpose |
| Q @ ماژولهای عملیاتی | 500 @ 20MHz |
| بسته بندی | Bulk |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع نصب | Through Hole |
| نوع تنظیم | Side |
| ولتاژ-دارای | 750V |
| اندازه/ابعاد | 0.312" Dia (7.92mm) |
| محدوده خازن | 0.8 ~ 38pF |
| مواد دی الکتریک | Glass |
| ارتفاع نشسته (حداکثر) | 1.640" (41.66mm) |
| دمای عملیاتی | -55°C ~ 125°C |
در انبار 57 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $55.59 | $54.48 | $53.39 |
حداقل: 1